Potęga ziół

  Najlepszy środek leczniczy tkwi w nas samych, w naszych własnych siłach. Wiara i zaufanie w skuteczność kuracji są tą tajemną mocą, która pozwala przezwyciężyć nawet najgorsze choroby. Wiara potrafi czynić cuda, ale należy ją wspomagać siłami natury dostępnymi dla nas w postaci zdrowej żywności i ziół.

     Świat roślin to skarbnica dostarczająca nam w postaci ziół naturalnych leków na wiele chorób i dolegliwości. Trzeba tylko umieć je wykorzystać. Mieszanki ziołowe możemy stosować w każdej sytuacji: jako środek kosmetyczny i higieniczny, w profilaktyce i leczeniu większości chorób, a nawet przy chorobach uznawanych za nieuleczalne. Herbaty ziołowe Eligiusza Kozłowskiego posiadają przede wszystkim cechy immunostymulujące - podnoszą barierę odpornościową organizmu w walce z ciężkimi chorobami. Są nieocenione w przewlekłych chorobach dróg oddechowych, chorobach układu krążenia, trawienia itd. Herbaty ziołowe nie są "lekarstwem" w tradycyjnym znaczeniu - one wzmacniają i uaktywniają naturalne siły organizmu.

    Herbatki Eligiusza Kozłowskiego sporządzane są z najlepszych i najczystszych ziół rosnących w naturalnych warunkach z dala od przemysłu i zanieczyszczonego środowiska. Potwierdzają to atesty wydane przez EKOGWARANCJA - organizację nadzorującą produkcję żywności w oparciu o międzynarodowe kryteria rolnictwa ekologicznego.

     W naszym sklepie internetowym mogą Państwo kupić mieszanki ziół na szereg różnych dolegliwości zdrowotnych. Jeżeli ktoś nie wie w jaki sposób dobrać odpowiednie mieszanki, najlepiej do nas zadzwonić lub napisać e-maila i zapytać o poradę oraz o dobór ziół. Zawsze chętnie pomożemy.
 


Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pobytu w naszym gospodarstwie o każdej porze roku. Można u nas spędzić czas w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku, pośród lasów. Niezastąpiony klmat oraz położenie naszego gospodarstwa gwarantuje państwu świetny wypoczynek i regenerację. Na miejscu można kupić mieszanki ziołowe, a także zasięgnąć porad w zakresie stosowania oraz przy doborze mieszanek. Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie.

 
+48 89 523 90 63
ziolowadolina@wp.pl
Czy wiesz ... ?
Zestaw 37 : Reumatyzm. Uzupełnieniem kuracji są kąpiele i moczenia w mieszance nr I.
Copyright © 2012 Ziołowa Dolina realizacja :