Nerki i wątroba

KAMICE USTROJOWE, CHOROBY WĄTROBY I CHOROBY UKŁADU MOCZOWEGO

        Wątroba jest jednym z najważniejszych narządów w organizmie, jest narażona na wiele niebezpieczeństw, dlatego należy poświęcać jej więcej troski. Jej dolegliwości są często skutkiem innych chorób i zatruć organizmu spowodowanych między innymi alkoholem. Dobre efekty w leczeniu i profilaktyce dolegliwości wątroby daje picie do posiłków herbaty 333. Różnego rodzaju kamienie i piaski odkładające się w woreczku żółciowym i nerkach są dość częstą, a bardzo uciążliwą dolegliwością. Rozpuszczanie kamieni ziołami jest metodą skuteczną co potwierdzają badania lekarskie. Kamienie mogą się jednak odradzać, dlatego należy przestrzegać diety. Wykluczyć należy potrawy zawierające tłuszcze zwierzęce, alkohol, słodycze, ostre przyprawy, ocet oraz szczaw, kapustę, groch, fasolę itp. W kuracji kamieni żółciowych i profilaktyce zalecane jest picie herbaty 333. Objawami, które wskazują na choroby układu moczowego są: bóle w cewce moczowej, częste wydalanie moczu, przerywane oddawanie moczu, zmiana jego barwy woni i przejrzystości, a czasami gorączka. Skuteczne leczenie to przede wszystkim polega na usunięciu przyczyny i zlikwidowaniu ognisk zapalnych.

Zestaw 32 - Kamice i choroby nerek oraz choroby wątroby i trzustki, wzdęcia - stosujemy zawsze przed zestawem 333, którą pijemy do posiłków. Zestaw ten działa na cały układ pokarmowy

Zestaw 33
- Stosujemy przy kamieniach żółciowych twardych. Jeżeli występują stany zapalne dodatkowo należy pić zestawy 1-4.

Zestaw 34 - Stosujemy po przebytej żółtaczce zakaźnej, zatruciach, powikłaniach kamicy żółciowej, oraz zatrucia (w tym alkoholem). Do posiłków pijemy 333.

Zestaw 35 - Leczy skutki zatruć, także nadmiernym długotrwałym przyjmowaniem leków farmakologicznych, oczyszcza organizm z polekowych substancji chemicznych.

Zestaw 60 - Oczyszcza nerki

Zestaw 62 - Stosujemy przy białkomoczu (nerczycy). Zioła usuwają przyczynę choroby i przywracają prawidłowe funkcjonowanie nerek.

Zestaw 66 - Stosujemy przy zapaleniu pęcherza moczowego. Dodatkowo należy stosować kąpiele w mieszance XIV.

Zestaw 333 - Wszechstronnie działająca herbata ziołowa. Poprawia przemianę materii, pomaga w leczeniu wątroby, wzdęć i niestrawności oraz dolegliwości jak kamice i choroby układu krążenia oraz przy chorobach płuc u palaczy tytoniu. Może być pita profilaktycznie zamiast zwykłej herbaty.

Zestaw T - mieszanka ziół poprawiająca trawienie - łyżeczkę ziół popijamy wodą
Czy wiesz ... ?
Zestaw 69 : Dodatkowo wskazane jest picie herbatki o numerze 333.
Copyright © 2012 Ziołowa Dolina realizacja :