Łuszczyca

Komentarz: 0 Odsłon: 9840

Jestem matką 15-letniej Agatki, która od niedawna choruje na łuszczycę. Kuzynka będąc u Pana 3 lata temu przywiozła zioła dla mojej córki nr.14 i nr.50, które uważam że bardzo jej pomogły.

Dn. 17 lipca 1995r.

Szanowny Panie Eligiuszu!

Jestem matką 15-letniej Agatki, która od niedawna choruje na łuszczycę. Kuzynka będąc u Pana 3 lata temu przywiozła zioła dla mojej córki nr.14 i nr.50, które uważam że bardzo jej pomogły. Po wypiciu nie było śladu łuszczycy. Zioła dawno się skończyły dlatego chciałabym dowiedzieć się czy można do Pana dojechać z córką na wizytę i ewentualnie powtórzyć kurację. Bardzo proszę o odpis na mój list.

Agatka za miesiąc będzie zmuszona zamieszkać w internacie LO ponieważ mieszkamy na wsi. Smarowanie maściami zalecane przez tutejszych lekarzy byłby uciążliwe. Bardzo pragnę pomóc córce i mam nadzieję w Panu. Proszę o powiadomienie mnie w jakie dni można się zgłosić do Pańskiego gabinetu.

Z poważaniem

Matka……………………………

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień September October Listopad Grudzień