"Najlepszy środek leczniczy tkwi w nas samych, w naszych własnych siłach. Wiara i zaufanie w skuteczność kuracji są tą tajemną mocą, która pozwala przezwyciężyć nawet najgorsze stany. Wiara potrafi czynić cuda, ale należy ją wspomagać siłami natury dostępnymi dla nas w postaci zdrowej żywności i ziół." 

                                                                                                     Eligiusz Kozłowski


    Świat roślin to skarbnica dostarczająca nam w postaci ziół naturalnych rozwiązań wspomagających nasz organizm. Trzeba tylko umieć je wykorzystać. Zioła od wieków stosowano w różnych sytuacjach: jako środek kosmetyczny i higieniczny, w profilaktyce różnych nieprawidłowościach zachodzących w organizmie , a nawet przy problemach uznawanych za nieuleczalne. Zioła posiadają przede wszystkim cechy immunostymulujące - podnoszą barierę odpornościową organizmu. Są nieocenione przy przewlekłych zaburzeniach pracy naszego organizmu

Zioła nie są "lekarstwem" w tradycyjnym znaczeniu - one wzmacniają i uaktywniają naturalne siły organizmu.


    Herbatki Eligiusza Kozłowskiego sporządzane są z najlepszych i najczystszych ziół rosnących w naturalnych warunkach z dala od przemysłu i zanieczyszczonego środowiska. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo kupić mieszanki ziół wspomagających pracę organizmu. Jeżeli nie wiecie Państwo w jaki sposób dobrać odpowiednie mieszanki, najlepiej do nas zadzwonić lub napisać e-maila i zapytać o poradę oraz o dobór ziół.

Zawsze chętnie pomożemy.Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pobytu w naszym gospodarstwie o każdej porze roku. Można u nas spędzić czas w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku, pośród lasów. Niezastąpiony klmat oraz położenie naszego gospodarstwa gwarantuje państwu świetny wypoczynek i regenerację. Na miejscu można kupić mieszanki ziołowe, a także zasięgnąć porad w zakresie spożywania oraz przy doborze mieszanek. Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie.

 www.ziolowa-dolina.pl