Zestaw 35

10,00 zł
Brutto

Zatrucia, oczyszczenie organizmu po leczeniu farmakologicznym

Masa netto: 150g

Ilość

Herbata ziołowa ma działanie wspomagające pracę organizmu.

Oczyszczenie organizmu z chemicznych substancji polekowych, po kuracji antybiotykowej, usunięcie z wątroby ubocznych produktów przemiany materii z których nie jest ona w stanie sama się oczyścić. Podczas leczenia skutków chemioterapii może wystąpić wydzielanie skrzepów, spalonych pozostałości tkanek, zwiększona potliwość, zmiana zapachu potu, częstsze wypróżnianie się. Są to objawy oczyszczania się organizmu. Zalecana konsultacja z zielarzem.

Składniki zestawu 35: korzeń mniszka, korzeń lubczyka, kłącze perzu, kwiat tawuły, ziele fiołka trójbarwnego, korzeń arcydzięgla, owoc róży, owoc jarzębiny, owoc głogu, kłącze pięciornika, liść jagody czarnej, kłącze tataraku.

Parzenie ziół: Łyżkę stołową ziół należy zalać wrzątkiem i odstawić na minimum 30 minut. Pić 3 razy dziennie po szklance przed posiłkiem. Opakowanie wystarcza na około tydzień.

Poszczególne mieszanki ziół pije się przez 7 dni oddzielnie np.: po 7 dniach stosowania jednego zestawu rozpoczynamy parzenie ziół z drugiego zestawu. Wyjątek stanowi indywidualnie ustalona kuracja, dobrana do danego organizmu przez zielarza. Wówczas może zmienić się sposób dawkowania oraz podawania ziół. Dzieciom do lat 10 zioła przygotowujemy w porcjach zmniejszonych o połowę.

35

16 innych produktów w tej samej kategorii: