Zestaw 50

10,00 zł
Brutto

Wypryski, egzemy

Masa netto: 150g

Ilość

Herbata ziołowa ma działanie wspomagające organizm.

Wypryski, egzemy, stany zapalne skóry. Zmiany alergiczne lub związane z nieprawidłową przemianą materii. Zmianom na skórze towarzyszyć może dotkliwy świąd. Stosujemy z zestawami 46, 51, 1, 12 oraz kąpielami w mieszance nr XII i przemywanie w mieszance XIII.

Składniki zestawu 50: korzeń mniszka, kora wierzby, liść mięty, liść melisy, ziele skrzypu polnego, ziele rdestu, korzeń kozłka, kłącze tataraku, ziele serdecznika, liść orzecha włoskiego.   

Parzenie ziół: Łyżkę stołową ziół należy zalać wrzątkiem i odstawić na minimum 30 minut. Pić 3 razy dziennie po szklance przed posiłkiem. Opakowanie wystarcza na około tydzień.

Poszczególne mieszanki ziół pije się przez 7 dni oddzielnie np.: po 7 dniach stosowania jednego zestawu rozpoczynamy parzenie ziół z drugiego zestawu. Wyjątek stanowi indywidualnie ustalona kuracja, dobrana do danego organizmu przez zielarza. Wówczas może zmienić się sposób dawkowania oraz podawania ziół. Dzieciom do lat 10 zioła przygotowujemy w porcjach zmniejszonych o połowę.

50

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii: