Zestaw 14

10,00 zł
Brutto

Mieszanka witaminowa wzmacniająca oragnizm.

Masa netto: 150g

Ilość

Herbata ziołowa ma działanie wspomagające organizm.

Są to zioła i owoce, które zawierają bogaty smak witamin. Zestaw ten wzmacnia wycieńczony  chorobą organizm o nową porcję energii. Polecany również rekonwalescentom, dzieciom (poprawia apetyt), podczas przesilenia wiosennego i jesienią. Stosowanie tej mieszanki zapobiega przeziębieniom, anginom, grypom, wpływa pozytywnie na podniesienie odporności organizmu w każdym wieku. Jest to zestaw często stosowany do posiłków zamiast zwykłej herbaty oraz równolegle z wcześniej ustaloną kuracją.

Składniki zestawu 14: liść pokrzywy, owoc róży, owoc jarzębiny, owoc głogu, liść czarnej porzeczki, ziele szałwii, korzeń mniszka, ziele krwawnika, kłącze perzu, kłącze pięciornika, kłącze tataraku, korzeń lukrecji.   

Parzenie ziół: Łyżkę stołową ziół należy zalać wrzątkiem i odstawić na minimum 30 minut. Pić 3 razy dziennie po szklance przed posiłkiem. Opakowanie wystarcza na około tydzień.

Poszczególne mieszanki ziół pije się przez 7 dni oddzielnie np.: po 7 dniach stosowania jednego zestawu rozpoczynamy parzenie ziół z drugiego zestawu. Wyjątek stanowi indywidualnie ustalona kuracja, dobrana do danego organizmu przez zielarza. Wówczas może zmienić się sposób dawkowania oraz podawania ziół. Dzieciom do lat 10 zioła przygotowujemy w porcjach zmniejszonych o połowę.

14

16 innych produktów w tej samej kategorii: